top of page

Access Bars Terapisi Nedir?

Güncelleme tarihi: 22 Tem 2022


Access-Bars-Terapisi-Nedir-?

Access Bars Terapisi


Access Bars terapisi, kafanızdaki yaklaşık olarak 32 belirli noktaya nazik hareketler ile dokunmayı içeren bir tedavi yöntemidir. Bu noktalar (diğer ismiyle çubuklar) herhangi bir yaşantıda saklamış olduğunuz bütün düşünceleri, inançları, fikirleri, duyguları ve düşünceleri içermektedir. Bu, geçmişe dair yaşamış olduğunuz bütün kötü durum ve duygulardan, hislerden kurtulmak için oldukça önemli bir uygulama yöntemidir. Access Bars terapisi, binlerce kişinin uyku, sağlık ve kilo, para, ilişkiler, kaygı, stres ve çok daha fazlası da dahil olmak üzere vücutlarının, bedenlerinin ve yaşamlarının pek çok yönünü değiştirmesine katkıda bulunmaktadır. Access Bars terapisi, beyinde elektriksel olarak depolanan ve onları serbest bırakan, herhangi bir yaşam evresinin bütün düşüncelerini, fikirlerini, duyguları, kararları inançları ve yargıları gibi olumsuz faktörlerden kurtulmanızda yardımcı olur. Bu olumsuz faktörlerden kurtulabilmek adına bu alanda uzman olan bir terapist, masöz aracılığı ile, bu 32 bar noktalarına gerekli olan uygulamalar yapılır.


Evinizde bulunan ışıklar söndüğünde ve ışıkların yanması adına devre kesiciyi ya da açma anahtarını çevirdiğinizde olduğu gibi, bu bilinen 32 barlara gerekli olan müdahalenin, uygulamanın yapılması halinde, gerekli rahatlama hissi de sağlanmış olur. Evrenin enerjisi sizin için kullanılabilir uygun hale gelir ve bu çoğunlukla hayatta daha fazla huzur, rahatlık, mutluluk, neve ve ihtişamla sonuçlanabilmektedir.


Access Bars Terapisi Alındıktan Sonra Ne Beklenmeli?


Her Access Bars terapi seansı farklıdır. Bir Access Bars terapi seansından sonra olabilecek en kolay şey, harika etkili bir masaj uygulaması almışsınız gibi daha rahat hissetmenizdir. Olabilecek en iyi şey, bütün hayatınızın, yaşantınızın değişebilmesidir. En sık dönüş olarak bildirilen etkiler arasında şunlar bulunur;

  • Artan huzur hissi

  • Rahatlık hissi

  • Geçmişe dayalı olarak üzen durumlara daha az tepki verme

  • Daha çok dinlenmiş hissi

  • Rahat ve derin uyku

  • Access Bars terapi seansının öncesinde üzücü olanın artık önemli olmadığını hissetme durumu


Access Bars Terapisi Ne Sıklıkla Yaptırılmalı?


Access Bars terapi sıklığı tamamen size bağlı olan bir durumdur. Siz ne kadar iyi hissetmek istersiniz? Hayatınızın, yaşantınızın ne kadar kolay olmasını istersiniz? Kısaca bu sorulara vereceğiniz cevaplara bağlı olarak Access Bars Terapi seanslarını daha sık bir şekilde yaptırabilirsiniz. Çoğu birey Access Bars terapi seansını haftada en az bir kez olacak şekilde ya da stresli, gergin, huysuz veya hayatlarının, yaşantılarının gidişatına bağlı olarak farklı hissettiklerinde bu uygulamayı tercih etmektedirler. Herhangi bir çeşit büyük şok, travma ya da herhangi bir çeşit enerjik değişimden sonra, bu uygulamayı yaptırmaya karar verebilirsiniz. Bunun yanı sıra herhangi bir problem olmadan da sadece rahatlamak ve kendinizi daha iyi hissetmek adına ya da kötü olarak oluşabilecek olaylara karşı daha hazırlıklı olabilmek adına bu uygulamayı yaptırabilirsiniz.


1 Comment


Guest
Sep 28, 2021

güzel yazı olmuş, sevdim😊

Like
bottom of page