Yeni Başlayacak Terapistler için Sıkça Sorulan Sorular

SSS

Masöz Olmak İsteyenler İçin

Masoz.net nedir ?


Masoz.net; Hizmet veren masöz yada spa merkezlerinin hizmet almak isteyen kullanıcılar tarafından bulmasını sağlayan bir platformdur.
Masoz.net 'e kimler üye olabilir ?


Masoz.net 'e sadece hizmet veren Masör, Masöz veya SPA Merkezleri üye olabilmektedir. Hizmet alan kişilere uygun bir üyelik modeli şuan için yoktur.
Masöz olmak için gerekli şartlar nelerdir?


Aslında bu sorunun cevabını sizlere iki şekilde açıklayacağız. Öncelikle; spa merkezleri veya farklı masaj salonları sizlerle çalışmak için tecrübe, masaj konusunda uzmanlaşmış olmanız gibi çeşitli taleplerde bulunmaktadır. Fakat sitemizin bu sektöre yeni adım atmak isteyen kişilerden böyle bir beklentisi yok. Sadece masözlük yapabilmek için bir sertifika almanız gerekmektedir. Sertifika da MEB tabanlı masaj kurslarından rahatlıkla alabilmeniz mümkün. Bu sertifika dışında sizden beklenilen tek şey işinizi severek ve ciddiye alarak yapmanız. Zaten çalışırken yeterli tecrübeyi de edineceksiniz.

Henüz sertifikanız yoksa ve bu mesleğin size uygun olup olmadığını denemek istiyorsanız en fazla 30 günlük bir deneme profili açabilirsiniz. 1 ayın sonunda mesleğe devam etme kararı almanız ve bir kursa kayıt olmaya karar vermeniz durumunda profiliniz kapanmadan çalışmaya devam edibiliyor olacaksınız.
Masoz.net üyeliğim başlatmak için ne yapmalıyım ?


Masöz kayıt formumuzu doldurursanız en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Masöz maaşları ne kadar?


Masöz maaşları değişkenlik göstermekle beraber bizim sitemizde çalışan terapistler bizden bir maaş almazlar. Çünkü terapistler bizim çalışanımız değil, kullanıcılarımızdır. Ayrıca kendi işlerinin patronlarıdır.

Sitemiz üzerinden çalışmaya başladığınız takdirde ilk olarak saatlik 200 TL gibi bir kazanç ile işe başlamanızı tavsiye ederiz. Daha sonra işinizde uzmanlaştıkça bu fiyat 300-350TL'ye kadar çıkacaktır. Sitemizin bir diğer güzel özelliğide kendi masaj seansı ücretlerinizi kendinizin belirleyebiliyor olmanızdır. Nede olsa kendi işinizin patronusunuz, lütfen unutmayın :)

Bu konudaki daha detaylı bilgiler için sitemiz blog sayfalarında bulunan detaylı yazıları okumanızı tavsiye ederiz.
Günde kaç saat çalışacağım?


Sitemiz üzerinden serbest olarak çalışmaya başladığınızda aslında kendi işinizin patronu olacaksınız. Yani günlük ne kadar çalışacağınız da tamamıyla sizin inisiyatifinizde. İster günlük 4 isterseniz de 14 saat çalışın bu tamamen sizin isteğinize bağlı.
Nasıl müşteri bulacağım ?


Masoz.net sitesi üzerinden profiliniz oluşturulduğunda çok ciddi bir müşteri talebi ile karşılacaksınız. Başvuru formunuz bize ulaştığında bu ve diğer konular hakkında sizlere daha detaylı bilgiler veriyor olacağız.
Masoz.net profili açarak Bireysel - Serbest Çalışan Masaj terapisti olmanın avantajları nelerdir ?


Masoz.net ailesi olarak sizlere sunduğumuz onlarca avantaj var bunlardan bazıları şöyledir;

  • Diğer spa merkezleri, masaj salonlarında çalışan terapistlere oranla kazancınız çok daha fazladır.

  • Tamamen etik kurallarla çalışılan bir platformun parçası olursunuz

  • Komisyon ödemeden yeni müşteriler edinirsiniz.

  • Yoğun müşteri trafiği sayesinde hiç boş kalmaz sürekli çalışarak ciddi gelir elde edersiniz.

  • Müşteriler direkt sizinle iletişime geçer.

  • Kendi ücretlerinizi ve çalışma saatlerinizi tamamıyla siz belirlersiniz.

  • Müşteriler ödemeleri size yaptığından ücretinizi anında alırsınız.

  • İsminiz markanızdır, İnternet üzerinden marka bilinirliğinizin artmasını sağlarsınız.
Müşterilerin evine veya ofisine giderek mi çalışacağım?


Aslında bu da tamamıyla size kalmış bir diğer seçenektir. Çünkü eğer olanaklarınız yeterliyse ve eviniz veya ofisinizde iş yapabilme imkânınız varsa kendi yerinizde çalışabilirsiniz. Eğer böyle bir imkânınız yoksa da müşterilerin ev veya ofislerine giderek çalışabilirsiniz.
Belirli bir süre çalıştım artık çalışmayı bırakmak istiyorum ne yapmalıyım?


Bunun için yapmanız gereken tek şey profilinizi kapatmak için başvurmak. Ayrıca bu işlem için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Herhangi bir cezai şart 'da yoktur.

SAATLİK EN AZ 250TL* KAZANIN,
SERBEST ÇALIŞAN MASÖZ OLUN 

Bir profil sayfası açarak hizmet verdiğiniz bölgedeki müşterilerin sizi bulmasını sağlayın. Düşük bir maaş yerine,  yüksek kazanç edinin.

Çalıştığınız kadar kazanın, Kazandığınız kadar çalışın.