top of page

Masaj Tedavim Ne Kadar Sürmeli?


Masaj Tedavim Ne Kadar Sürmeli?

Bu, hemen hemen her insanda farklı bir yanıt uyandıracak bir sorudur, ancak mükemmel terapistlerimizden biriyle harika bir ev masajının keyfini çıkarmanın ortasındaysanız, masajınızın kalıcı olmasını isteyebilirsiniz.


Masaj Tedavisi İçin En İyi Süre

  • 60 dakika / Başlangıç

Nispeten hızlı bir tedavi arıyorsanız ve özellikle masözün vücudunuzun yalnızca birkaç belirli bölgesine odaklanmasını istiyorsanız, Başlangıç ​​masajı harika bir seçenektir. İlk kez ev masajı alıyorsanız, 60 dakikalık bir masaj tedavisi de harika bir seçimdir. Daha önce hiç masaj yapmadıysanız veya belirli bir terapistle ilk kez görüştüyseniz, 60 dakikalık seçeneğimiz, çok fazla bir taahhütte bulunmadan sizin için iyi olup olmadığını görmenizi sağlar.

  • 90 dakika / Düzenli

Hemen hemen her deneyimli masaj terapisti, en iyi tam vücut masajını yapmak için 90 dakika gerektiğini söylemektedir. Bir buçuk saatlik seans, vücudun tüm bölgelerinin ısınmasını ve düzgün bir şekilde masaj yapılmasını sağlar ve sizi aceleye getirmeyecek bir masajın keyfine varırsınız. Ayrıca, bu çok popüler bir rezervasyon süresi olduğundan, çoğu deneyimli terapist, becerilerini ve tekniklerini 90 dakikaya mükemmel bir şekilde sığdırmak için geliştirmiştir.

  • 120 dakika / Tedavi

Birkaç masaj tedavisi yaptırdıktan, mükemmel stilinizi ve terapistinizi bulduktan sonra, iki saatlik masajın gerçekten uçup gittiğini göreceksiniz. Bunu 90 dakikalık bir tedavi ve terapistinizin herhangi bir acele etme riski olmadan en sevdiğiniz alanlara biraz daha uzun süre odaklanmasını sağlamak için biraz daha fazla zaman olarak düşünebilirsiniz.


Düzenli müşterilerinin çoğu, gerçek masajın zihninizin ve vücudunuzun sağlığına getirebileceği derin faydaları bilir, bu nedenle ideal terapistlerini bulduklarında, iki buçuk saatlik seans rezervasyonu yaptırmaları hiç de alışılmadık bir durum değildir. Üç saat, en düzenli olarak, birbiri ardına 90 dakika alacak olan çiftler tarafından rezerve edilir.


Bir Masaj Vücuda Nasıl Bölünür?


Tüm vücut kısımlarını seçtiğinizi varsayarsak, tipik bir tam vücut tedavisi en popüler üç süremizin her biri için aşağıdaki gibi bölünebilir. Elbette her terapistin kendi kişisel tarzı vardır ve masajı sizin kişisel gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacaktır, bu nedenle lütfen aşağıdaki bilgileri yalnızca bir kılavuz olarak alın.


Ayaklar, bacaklar ve kalçalar için bu süre başlangıç seansında 20 dakika, düzenli masaj seansında 30 dakika ve tedavi seansında 40 dakikadır. Sırt, boyun ve omuzlar için bu süre başlangıç seansında 20 dakika, düzenli masaj seansında 30 dakika ve tedavi seansında 40 dakikadır. Kollar ve eller için bu süre başlangıç seansında 10 dakika, düzenli masaj seansında 15 dakika ve tedavi seansında 20 dakikadır. Baş, göğüs ve mide için bu süre başlangıç seansında 10 dakika, düzenli masaj seansında 15 dakika ve tedavi seansında 20 dakikadır.


Evde Masaj

Aslında Ne Kadar Zaman Masaj Yaptırmalıyım?


Seçtiğiniz rezervasyon süresi, gerçekten masaj yaptırmanız gereken süredir. Saat, terapistinizin elleri size dokunduğunda başlar ve elleri masaj yapmayı bıraktığında sona erer. Bu yazının başında, bir masaj tedavim ne kadar sürmeli sorusuna olası bir yanıt olarak sonsuza kadar olduğunu söylemiştik. Umarız sizin için en iyi terapisti bulduktan ve mükemmel masajın keyfini çıkardıktan sonra, size getirdiği harika duyguların gerçekten sonsuza kadar sürebileceğini kabul edersiniz.

Comments


bottom of page