top of page

Rüyada Masaj Yapmak

Güncelleme tarihi: 24 Ağu 2021


Ruyada-Masaj-Yapmak

Rüyada Masaj Yapmak


Rüyada masaj yapmak, rüyayı gören bireyin kendisini çok kötü durumlara düşürebilecek bazı olayları yaşayacağına, bu olaylardan da kısa süre içinde kurtulup, sevdiği kişilerle beraber mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kazancının hep günden güne düşeceğine, maddi olarak da çok fazla zararlara uğrayacağına ve kendisini çok zor, kötü zamanlar içinde bulacağına rivayet eder.


Rüyada Masaj Görmek


Rüyayı gören kişinin, işlerinin yakın zamanda kötüleşmesi ve çok sıkıntılı, zor günler yaşadığına ve bu sorunlardan kurtulduktan, sıkıntılarını attıktan sonra da yaşadığı stresin ve sıkıntıların yakın bir zamanda sona ereceğine, kazancını yakın zaman içinde iki kat arttırıp, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve hiçbir sorun yaşamadan bitireceğine, işlerinin de düzeleceğine tabir edilmektedir.


Rüyada Masaj Yaptırdığını Görmek


Rüya sahibinin sağlığı için antrenmana ihtiyaç duyduğu şeklinde tabir olunmaktadır. Rüya sahibinin, hayatı ve aile hayatı içerisinde çok zor zamanlar geçirdiği için kendisini kötü hissetmesine, vücut ve ruh sağlığını korumak için spora eğilim göstermesi gerekeceğine, imkanlarının da artmasıyla sıkıntılarının sona ermesine, insanları çok sevindirip alacağı hayır dualarının yardımlarda bulunacağına, yepyeni bir aşka sayfa açacağı, neşesinin, mutluluğunun yerine geleceği ve sosyal çevresinde de ışık saçacağına rivayet eder.


Rüyada Masaj Aleti Görmek


Rüyasında masaj aleti gören bireyin, iş hayatındaki planlarını hayata geçirip ferahlayacağı ve sorunlardan uzak başarılı bir kariyer yakalayacağı, hayatında güzel gelişmeler, olaylar yaşayacağına, günden güne daha fazla artan başarıya sahip olacağına, herkes tarafından da çok konuşulan kişi olacağına rivayet eder.


Rüyada Masaj Salonu Görmek


Rüyada masaj yapmak ve masaj salonu gören kişinin, çalışma hayatında oluşan bütün sorunların kısa bir süre içinde yok olacağına, maddi ve ruhsal olarak ferahlayacağına, maddi problemlerden uzaklaşacağına, dinine düşkün birisi olduğunu göstermeye, işlerinin açılıp çok daha iyi yola gireceğine, sevdiği insanlar ile çok mutlu bir yaşantıya sahip olacağına, hayırlı bir evlilik yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Sırtının Ovulduğunu Görmek


Rüyada sırtının ovulduğunu gören kişinin, söylediği veya söylenen bir yalanın gün geçtikçe büyüyeceğine, yalanın zamanla ortaya çıkacağına, rüya sahibi kişinin ruhsal sıkıntılar çekeceğine, bir büyük kişiden yardım alacağına ya da ona danışacağına işaret eder.


Rüyada Birinin Boynuna Masaj Yapmak


Rüya sahibinin rüyasında birinin boynuna masaj yapmak, endişede bulunduğu bir konuda olumlu veya olumsuz bir adım atacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli problemler ile karşılaşacağına, rahatsız olacağı ve sevmediği bir ortama gireceğini, insanların hayran olacağı bir kişi olacağına, girilen tüm işlerde hayırlı rızıklar elde edeceğine rivayet edilir.


Rüyada Boynuna Masaj Yapılması


Rüyada boynuna masaj yapıldığını gören rüya sahibinin, bütün günahlarının af olacağına, dünyadaki yaşadığı hayatının, yaşantısının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayacağına, her zaman salih kişilerle tanışıp birlikte olacağına, çok kazanç getirecek bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atacağına rivayet eder.

Comments


bottom of page