top of page

SPA Nedir? SPA 'da Masaj Yaptırmak

Güncelleme tarihi: 24 Ağu 2021


SPA Nedir


Spa Merkezi

SPA, Latincede “Selus Per Aqua” kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Anlam olarak ise sudan gelen sağlık anlamında kullanılmaktadır. Köken olarak SPA, Romalılara kadar uzanır. Zaman içerisinde Avrupa’ya yayılım gösteren SPA, genel olarak su ile yapılan bakım ve terapileri kapsar. Bu hizmetlerin yürütüldüğü yerler SPA ya da SPA merkezi şeklinde ifade edilir. SPA hizmetlerinde su ile birlikte, şifalı ve doğal taşlar, profesyonel masaj teknikleri ve aromatik yağlar da uygulanmaktadır. SPA merkezine gelenler bu hizmetlerden herhangi birini seçebilirsiniz. SPA hizmetleri, selülit tedavisinden stres atıcı masajlara kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Genel olarak SPA nedir ve SPA ne işe yarar sorusunun yanıtı şu şekildedir. SPA hizmetleri ve masajları, günlük stresten uzak bir halde olmak amacıyla, rahatlama amacıyla, canlanma amacıyla, anti selülit tedavisi amacıyla kullanılan, cilt ve yüz bakımı yapmak, temizlenmek ve diğer terapilerden oluşan işlemler bütünüdür.


Spa Merkezinde SPA Uygulatmanın Faydaları Nelerdir?

· SPA merkezinde alanında uzman kişiler tarafından işlemler uygulanmaktadır. Bu da size ilgili faydalara daha net bir şekilde ulaşma imkânı verecektir.

· SPA işlemleri, kan dolaşımını düzenleyerek vücut açısından pek çok fayda sağlar.

· Vücutta oluşan toksinlerin vücuttan atılma sürecini hızlandırır. Detoks etkisi yaratır.

· Romatizma kaynaklı hastalıkların etki seviyesinin azaltılmasına yardımcı olur.

· Kasların yumuşayıp gevşemesini sağlar. Özellikle spor vb. işlemlerden sonra yorulan kasların dinlenmesini sağlar.

· SPA merkezinde SPA işlemleri yaptırarak oldukça uygun fiyatlara profesyonel destek alabilirsiniz.

· Vücudun genel dinamizminin kendine gelmesini ve yenilenmesini sağlar.

· Enerji kanallarını aktive ederek bu yönde fayda sağlar.

· Zihinsel yorgunluk, stres, beyin yorgunluğu gibi durumların azaltılmasında etki gösterir.

· Depresif etkilerin azaltılmasına yardım eder.

· Yağ erimesine, böylelikle vücudun forma girmesine yardımcı olur.

· Cilt dokusunun güzelleşmesini ve pürüzsüzleşmesini sağlar.


SPA Merkezi İstanbul

Sitemiz masoz.net aracılığı ile İstanbul ili ve diğer illerde bulunan SPA merkezi yapılarını görebilir, kese, köpük, sauna gibi ve benzeri imkânlardan faydalanabilirsiniz. Bununla beraber birçok SPA merkezinde içecek ikramı da bulunmaktadır. Masaj hizmeti veriyorsanız ayrıca sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde ilan verebilirsiniz. İlgili SPA merkezlerinde en iyi hizmet kalitesini almanız için sürekli olarak çalışıyoruz. İstanbul ilinde SPA merkezlerini görmek için sitemizde gerekli alanlardan gerekli aramaları yapmanız gerekir. Ayrıca ilanları görebilir, kendinize en uygun ilanı bulabilirsiniz. Böylelikle masaj ve SPA gibi teknik işlem gerektiren hususlarda profesyonel destek sağlayabilirsiniz. Ayrıca evde masaj işlemleri için de destek alabilir, bu yönde bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ekibimiz, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Böylelikle profesyonel hizmet satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizin blog bölümündeki bilgilere de bakarak masaj ve SPA hakkında daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Siz de profesyonel bir şekilde masaj ya da SPA hizmeti almak istiyorsanız, masoz.net’i ziyaret edebilir, gerekli aramaları yaparak ilgili hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Comments


bottom of page