top of page

Ataşehir Masaj Hizmeti

Güncelleme tarihi: 24 Ağu 2021


Ataşehir-Masaj-Hizmeti

Ataşehir Evde Masaj Hizmeti


Ataşehir masaj hizmeti sağlayan birçok yer bulunmaktadır. Fakat yaşanan günün yorgunluğu ya da yoğun iş temposu sebebiyle vakit bulamıyor, Ataşehir masaj hizmeti alamıyor olabilirsiniz. Ataşehir masaj hizmetini istediğiniz her zaman ve istediğiniz her yerde alabileceğinizi biliyor muydunuz? Masoz.net sitemizin anasayfasında bulunan, masaj alanında hizmet veren masözler bireysel masöz olarak çalışmaktadırlar. Evinizde, kaldığınız otelde ya da masözlerimizin hizmet verdiği kendi yerlerinde rahatlıkla ve zamandan tasarruf ederek masaj hizmeti almanız artık oldukça kolay. Anasayfamızda bireysel olarak masaj hizmeti veren tüm bireysel masözler işlerinde uzman ve profesyoneldirler. Güvenli ve profesyonel olarak masaj deneyimi yaşamak için Ataşehir masaj hizmeti veren masözlerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Günün yorgunluğunu gidermek, hatta tedavinize ek olarak etki sağlayabilecek masaj hizmeti almak için her biri alanında uzman olan masözlerimizden randevu alabilirsiniz.


Ataşehir-Masaj-Hizmeti


Kısaca Bazı Masaj Çeşitleri ve Uygulaması


Klasik Masaj; Belirli bölgelere, belirli hareketlerin yapılmasıyla uygulanır.


İsveç Masajı; Çoğunlukla vücudun yeni bir güne daha zinde başlaması için uygulanır.


Spor Masajı: Aktivitelerde, spor etkinlikleri öncesinde veya sonrasında uygulanır.


Refleksoloji Masajı: Vücuttaki enerjiyi ve kan akışını etkileyerek, ilgili bölgelerde bulunan rahatsızlıkların iyileşmesi için uygulanır.


Anti Selülit Masajı: Vücutta selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılması, dolaşım sisteminin düzenlenmesi ve selülitin sebep olduğu şekil bozukluklarının onarılması için uygulanır.


Ataşehir


Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan bir ilçedir. 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinden bazı mahallelerinin içine katılması ile ilçe statüsü kazanmıştır. Ataşehir, İstanbul’un 39 ilçesinden biri olmuştur. 422 bin 594 kişilik bir nüfusa sahip olup, gün içinde fazla yoğunluğu ve kalabalığı olan ilçe olan Ataşehir, ilçe sınırları içerisinde Bulvar, Palladium, Optimum, Brandium, Novada, Carrefour gibi birçok alışveriş merkezini barındırmaktadır. Bunun yanı sıra 2019 yılında kapılarını açan Metropol İstanbul ile Ataşehir, Avrupa’nın en yüksek binasına da ev sahipliği yapmaktadır. Ataşehir bulvarı boyunca pek çok kafe, restoran, banka, market ve çeşitli başka işletmeler bulunmaktadır. Eğlence, alışveriş ve gezmek gibi aktivitelerin yanı sıra masaj hizmeti almak içinde uğranan büyük bir ilçedir Ataşehir.

Comentários


bottom of page