top of page

En Sakinleştirici Masaj Türleri Nelerdir?

Güncelleme tarihi: 22 Tem 2022


En-Sakinleştirici-Masaj-Türleri-Nelerdir-?

Tüm yılın ve günün yorgunluğunu, gerginliğini atmak, kendinizi şımartmak ve dinlenmek, zinde olmak adına sizlere birbirinden etkili ve farklı masaj önerileri sunuyoruz. Masaj türleri arasından hangisini seçerseniz seçin tamamen dinamizm kazakacak ve yüksek enerji ile hayata, yaşama kaldığınız yerden yüksek tempo ile devam edeceksiniz.


En Sakinleştirici Masaj Türleri Hangileridir?


Birbirinden keyifli ve kendinizi ödüllendirebileceğiniz masaj uygulamalarından, türleri ve etkilerini inceleyelim. Tercihinizi yapın ve bugünü kendi bedeninize, vücudunuza, ruhunuza ayırın.


Bali Masajı


Bali masajı son zamanlarda en popüler ve muazzam masaj stilinden biridir. Harika aromatik yağların kokusu eşliğinde kendinizi bulutların, pamukların üstünde hissedebileceğiniz Bali masajı hem sakinleştirici, hem de gevşemeniz açısından ideal bir çözüm sunar. En sakinleştirici masaj sıralamaları arasında Bali masajı olmazsa olmazdır. Kafa bölgesinden, ayak parmakları bölgesine kadar uzanan bu masaj çeşidi ile bütün bedeniniz tazelenecek.


Sıcak Yağ Masajı


Sıcak yağ masajı, sıcak bitkisel, doğal yağlardan harika bir karışım ile vücudunuzun, bedeninizin bütün enerjisini yükseltebileceğiniz, mükemmel bir konfor, rahatlık sağlatabileceğiniz bir masaj çeşididir. Kas ve eklem ağrılarını gideren, cildi güzelleştirip, pürüzsüzleştiren, daha zinde ve dinamik hissetmenize sebep olan sıcak yağ masajı periyodik olarak uygulandığında yaşamınızdaki bütün stresi ortadan komple kaldıracak, yok edecektir.


Shiatsu Masajı


Shiatsu masajı, uzak doğudan günümüze kadar uzanan eşsiz bir masaj türüdür. Vücut, beden direncini arttıran, gergin kasları gevşetip, rahatlatan, spazm ve krampları ortadan kaldıran son derece etkili bir masaj tekniğidir. Az yağlı ya da yağsız olarak uygulanabilen shiatsu masajı, uykusuzluk, solunum yolu problemleri, depresyon ve benzeri problemlerle baş etmede birebir etki sağlamaktadır.


Derin Doku Masajı


Derin doku masajı, sert baskı yöntemleri kullanılarak uygulanan bir masaj çeşididir. Bu masaj çeşidinde hedef en alt dokuya kadar inmek ve kemiğe yakın bütün doku ve kasları gevşetmektir. Düşük tempo ve yüksek basınç etkisinin kullanıldığı derin doku masajı, hareket kısıtlamalarını özgürleştirerek, sert masaj çeşidi sevenlere hitap etmektedir. Türlü kronik ağrılarda, tutulma, eklem, kas sıkışması ve benzeri durumlarda son derece etkili bir masaj çeşididir.


Kupa Masajı


Kupa masajı, cilt tabakasına vakum uygulayarak ağrı giderici ve önemli ölçüde rahatlama, gevşeme sağlayıcı bir masaj tekniğidir. Bölgenin tahrip olma durumuna göre seçilecek bardak ebat ve şişme vakti değişkenlik gösterir. Fakat sırt bölgesinde, alanında yoğun olarak uygulanılan, kullanılan ve inanılmaz bir dinlendirici etkisi bulunan kupa masajını düzenli olarak yaptırmanız önerilmektedir.1 則留言


訪客
2021年9月27日

Güzel bir kaynak olmuş, hepsi mükemmel

按讚
bottom of page