top of page

Lomi Lomi Masaj Terapisi Nedir?


Lomi Lomi Masaj Terapisi Nedir?

Lomi lomi masaj stili, geniş vuruşları, çok büyük ve ayrıca dirsekleri ve ön kolları çalıştırmaya yardımcı olan iki elle yapılan vuruşlarla ayırt edilir. Bu masaj terapisi vücudun büyük bir bölümünü kaplar ve aynı zamanda çok daha iyi bir uyum ve sevgi akışı yaratmak için kasları çalıştırır, hücrelerimizdeki tüm zararlı anıları, düşünceleri, kalıpları ve davranışları temizlemeye yardımcı olur.


Basit bir ifadeyle, lomi lomi masaj terapisinin iyileştirilmiş iyileşme kapasitesi ile vücudumuzdaki pozitif enerji akışını düzenlemeye yardımcı olduğunu söyleyebiliriz. Lomi lomi masaj terapisi uygulanmadan önce, uzman terapistler, vücudun uygun şekilde rahatlamasını talep etmek için masaj sırasında bazı şifa sözleri söylerler. Bu yöntem, terapistlerin masaj yaparken konuşmak için kullandıkları lomi lomi masajında ​​hala popülerdir.


Lomi Lomi Masaj Tekniğini Deneyimleyin


Lomi lomi masaj tekniği daha önce eski şifacılar tarafından uygulanıyordu ve çok güçlü bir terapi olarak kabul edildi. Zamanla, Huna olarak adlandırılan geleneksel bir felsefeyi takip etti, bu dünyadaki her şeyin sevgi ve uyum gerektirdiğini belirtmek için kullandı. Lomi lomi masajının ancak sevgi dolu ellerle yapıldığında etkili olduğunun düşünülmesinin başlıca nedeni budur ve bu nedenle sevgi dolu eller masajı olarak da bilinir.

İki seans lomi lomi masajı aynı olamaz çünkü vücudun farklı bölgelerine geniş vuruşlar uygulamak için dirsekler, ön kollar ve eller kullanılarak çok ritmik bir şekilde sıvı ile yapılır. Terapistler bu masaj için özel yağlar ve losyonlar kullanırlar ve benzersiz vücut için derin şifa talep etme tekniği bu masaj tekniğini kullanıcılar arasında daha popüler hale getirir. Huna felsefesi, bu masaj terapisi ile enerjinin eklemlere hapsedilmesi için yorumlar yapmak için kullanılır, bu nedenle her vuruşun, pozitif bir enerjinin ortaya çıkması için uzman terapist tarafından uygulanan nazik germeler, eklem rotasyonları ve daha fazla sevgi ile çok daha iyi organize edilmesi tercih edilir.


Lomi Lomi Masajının Faydaları


Tüm bu şaşırtıcı gerçeklerle, lomi lomi masajı çoğu müşteri tarafından en çok tercih edilen seçenek haline geliyor. Ancak bu teknik, ancak Huna felsefesinin tanımladığı gibi daha çok sevgi ve ustalık hareketleriyle yapıldığında olumlu etki ile sonuçlanır. Bu masaj terapisine daha fazla etki katan ve vücudunuzun daha enerjik olmasına yardımcı olan bazı özel yağlar mevcuttur. Lomi lomi masaj tekniği, yaşamdaki tüm eklem ağrılarını ve zihinsel rahatsızlıkları iyileştirmek için çok daha iyi bir seçenektir.


Terapistlerin sevgi dolu ellerinin yumuşak dokunuşu, hayatınızın tüm kötü anılarını unutmanıza yardımcı olacak ve artan uyum ile vücutta pozitif enerji elde etmenize yardımcı olacaktır. Sağlığınızı iyileştirebilecek etkili bir vücut masajı arıyorsanız, lomi lomi masajına devam etmek iyidir, ancak her zaman sadece profesyoneller tarafından yapılmalıdır.


Lomi lomi masaj uygulayıcıları ayrıca danışanlarından diyetlerini değiştirmelerini, meditasyon yapmalarını ve genellikle masajın kapsamı dışında olduğuna inanılan diğer kendi kendine yardım etkinliklerine katılmalarını isteyebilir ve böylece danışanların optimal sağlık dengesini elde etmelerine yardımcı olur. Bu masaj tarzı artık tüm dünyada, özellikle Japonya, Avustralya ve Avrupa'da yaygın ve popüler bir masaj yöntemidir ve otantik lomi lomiden çok farklıdır. Bugün bir Lomi lomi yapın!


Comments


bottom of page