top of page

Mix Masaj Nedir? Faydaları Nelerdir?

Güncelleme tarihi: 22 Tem 2022


Mix-Masaj-Nedir-?-Faydaları-Nelerdir-?

İnsan vücudunda, bedeninde bulunan elektrik kimi zaman yoğun biçimde birikir ve hareketsiz bir hayatı tetikleyen kas ağrılarına sebep olur. Eklem ve kas ağrıları bireylerin gündelik yaşamlarını, hayatlarını olumsuz yönde etkiler. Mix masaj bu elektrik dalgalarını enzime ederek, vücudun, bedenin orantılı bir şekilde bu hattan yararlanmasını, faydalanmasını sağlar. Kasların gergin oluşu türlü tutulmalara neden olurken, mis masajı sayesinde bu kaslar gevşetilerek bir rahatlama elde edilir. Pek çok masaj tekniğinin nihai hedefi vücudu, bedeni dinlendirmek, zihni berraklaştırmak ve dinamizm elde etmektir. Vücut, beden direncini yükseltmek adına uygulanan mis masajı da en popüler masaj uygulamaları arasında yer alır. İnsan, kişi üzerinde bulunan negatif olan enerjiyi masaj metotları ile atabilmek ve zihinsel, bedensel rahatlama, gevşeme sağlayabilmek geçmişten günümüze sık kullanılan bir terapi seçeneği arasındadır.


Mix Masajın Sağladığı Faydaları Nelerdir?


Mix masaj uygulamasında diğer masajlar gibi profesyonel, uzman bir şekilde uygulandığı takdirde kişide büyük ölçüde rahatlama meydana getirir. Harika bir masaj deneyimi yaşamak ve tüm yorgunluğunuzdan arınmak için anasayfamızda bulunan bireysel terapistler ile iletişime geçebilirsiniz.


Mix masaj faydaları ise şu şekilde sıralanabilir:


 • Yoğun ısıtıcı bir etkiye sahip krem ve yağlar ile uygulanır, bu sayede de vücuda verilen elektrik dalgaları dengelenmiş olur.

 • Kas ve eklem ağrılarına iyi gelir.

 • Bölgesel ağrılara iyi gelir.

 • Vücudun, bedenin tutulan kas bölgelerini gevşetir, rahatlatır.

 • Kireçlenme sorununa iyi gelir.

 • Boyun, bel, sırt ve bacakta oluşan ağrıları giderir.

 • Romatizma ağrılarını azaltmada etki gösterir.

 • Vücut, beden direncini arttırır.

 • Daha enerji dolu ve zinde, sağlıklı olmanızı sağlar.

 • Zihinsel bir rahatlama sağlar.

 • Birikten elektro enerjiyi vücuttan, bedenden arındırır.


Masoznette bireysel terapistlerin sizlere sunduğu oldukça geniş hizmet yelpazesi ve masaj teknikleri ile pek çok masaj yöntemini profesyonel, uzman bir şekilde kullanmaktalar. Daha zinde, sağlıklı bir vücut ve karmaşık bir zihinden kurtulmak adına, dilediğiniz terapist ile dilediğiniz masaj çeşitlerinden faydalanarak, yararlanarak, rahatlama, gevşeme hissine ulaşabilirsiniz. Vücudunuzu, bedeninizi dinlendirmek, ödüllendirmek, kısa bir mola vermek ve gevşeyip rahatlamak adına bireysel çalışan terapistler ile iletişime kolayca geçebilirsiniz. Günün stresini, gerginliğini üzerinizden atmak adına, olumsuz yaşam, hayat koşullarında oluşan zihinsel yorgunluğunuzdan kurtulmak için, yoğun iş temposuna daha aktif ve enerjik devam edebilmek adına, bireysel terapistler tarafından sizlere sunulan birbirinden özel masaj türlerinden ve mix masaj hizmetinden faydalanabilirsiniz.

1 Comment


Guest
Sep 27, 2021

güzel bir araştırma yazısı

Like
bottom of page