top of page

Mix Terapi Masajı Nedir?


Mix Terapi Masajı

Mix Terapi Masajı Nedir?


Bu masaj isminden de anlaşılabileceği gibi karışık bir masajdır. Bu masajda ortalama olarak yedi sekiz teknik uygulanmaktadır. Rahatlatıcı ve gevşetici mix terapi masajı ile yaşanan sorunların önüne geçmek mümkündür. Bu masaj tekniği sayesinde vücut direncinin artmasına yönelik yapılan çalışmalarda en çok ilgi gören mix terapi masajıdır.


Mix terapi masajı sayesinde olumsuz enerjiden arınarak rahatlayabileceğiniz bir uygulama çeşididir. Vücudunuzu ve ruhunuzu dinç tutmak için bu masaj çeşidini uygulatmanız en etkili yöntemlerden biridir.


Mix Terapi Masajının Faydaları Nelerdir?


Rahatlatıcı etkisi olan ve kremlerle uygulanan bu masaj, vücutta rahatlama meydana getirir. Özel olarak hazırlanan bu krem karışımı, uzman masaj terapistleri tarafından uygulandığında; kas ağrıları, kas tutulmaları, gerginlik, kireçlenme ve buna bağlı olarak ortaya çıkan romatizma rahatsızlıklardan kurtulmak için etkili bir yöntemdir. Sırt, boyun, bel ve bacak ağrıları için tercih edilen mix terapi masajı, dünyanın birçok yerinde uygulanan bir tekniktir.


Rahatlamanın enerjisi ile hayatınıza sağlıklı bir şekilde devam edebilirsiniz. Eklem ve kas ağrıları kişilerin gündelik yaşamlarını olumsuz yönde etkiler. Kasların gergin oluşu vücutta tutulmalara sebep olurken, mix terapi masajı sayesinde bu kaslar gevşetilerek rahatlama sağlanır.


Birçok masaj tekniğinin amacı vücudu dinlendirmek, zihni aydınlatmak ve dinamik olmamızı sağlamaktır. Vücut direncini yükseltmek için uygulanan bu masaj en çok tercih edilen masaj uygulamalarından biridir. Negatif enerjiyi masaj yaptırarak azaltmak zihinsel ve bedensel rahatlama sağlamak yüzyıllardır sıklıkla kullanılan bir terapi yöntemidir.


Mix terapi masajı da diğer masajlar gibi profesyonel masaj terapistleri tarafından uygulandığında masaj yaptıran kişilerde büyük ölçüde rahatlama olduğu gözlemlenmiştir. Web sayfamızda bulunan uzman masaj terapistlerimiz sizler için mix masaj uygulaması gerçekleştirmektedir.


Mix terapi masajının faydaları ise şu şekilde sıralanabilir;


  • Isıtıcı etki yapan krem ve yağlarla uygulanır, bu sayede vücudun kan akışı dengelenir,

  • Kas ve eklem ağrılarına iyi gelir,

  • Vücutta tutulan kasları ve dokuları gevşetir,

  • Kireçlenmeleri azaltır,

  • Boyun, sırt, bel ve bacak ağrılarını giderir,

  • Romatizma ağrılarını azaltır,

  • Vücut direncini arttırır,

  • Daha enerjik ve zinde olmanızı sağlar,

  • Zihinsel rahatlama yaratır,

  • Vücutta biriken kötü enerjileri arındırmaya yardımcı olur.


Masaj

Mix terapi masajı, karışık tekniklerden ve farklı krem, yağlarla karıştırılıp ortaya çıkan ısıtıcı etkili ve vücuda rahatlama hissi veren karışık bir masaj biçimidir. Ayak refleks, sırt masajı, sıcak taş masajı ve hint baş masajı dörtlüsünü karışımı şeklindedir. Bu dört teknikten oluşarak masaj sırayla yapılarak gerçekleştirilir.


Mix masaj etkileri ve yararları için özel olarak kullanan ısıtıcı etkili masaj yağları ve kremleri ile vücudunuzu dinlendirmek, rahatlatmak ve gevşemek için terapistlerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Günün stresini üzerinizden atmak, gündelik yaşamımız içerisinde oluşan zihinsel yorgunluğundan arındırmak, yoğun iş temposuna adapte olabilmek ve devam edebilmek için birbirinden özel masaj çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.


Comments


bottom of page