top of page

Onaylanmış Masözlerin Avantajı Nedir?

Güncelleme tarihi: 24 Ağu 2021


Onaylanmış-Masözlerin-Avantajı-Nedir-?

Onaylanmış Masözlerin Avantajı Nedir?


Günümüzde masaj uygulaması, çoğu kişi tarafından bir tatil ya da bir zevk aktivitesi olarak görülüyor. Ancak masaj, tedaviye ek olarak kullanıldığında iyileşme sürecini hızlandırması özelliği olmakla birlikte günlük yaşantıda yaşanan stres, yorgunluk gibi olumsuz durumlarda gevşeme, stres azaltma, rahatlama, yorgunluğu giderme, yaşam kalitesini arttırma, sağlıklı ve dinç bir görünüm elde etme ve meydana gelebilecek olan sağlık sorunlarının önüne geçme gibi birçok sorunların üstesinden gelmek amacı ile kullanılan bir yöntemdir. Masajın çok fazla ve çok fazla kullanım alanı olmakla birlikte çok sayıda da faydaları bulunmaktadır.


Tıbbi tedaviye ek olarak kullanılan masaj uygulaması, yalnızca keyif, zevk aktivitesi olarak yaptırılan, uygulanan bir hizmet olmaktan da çıkmıştır. Masaj bedenen ve ruhen bir tür yenilenmedir. Ancak masaj hizmeti onaylı masöz aracılığı ile uygulanması gerekmektedir. Masaj, uzman terapistler, onaylı masözler tarafından uygulanacak olması en güvenli ve en sağlıklı olandır. Masaj uygulamasının belirli noktalara uygulanması, doğru teknikler ile yapılması masajın etkisini, güvenirliliğini ve faydasını arttırır. Yanlış teknikler, yanlış noktalara uygulanacak olan basınçlar kişinin sağlığını olumsuz derecede etkilemekle kalmayıp, oluşan bölgesel ağrıları gidermek yerine daha da ağrıların şiddetlenmesini meydana getirir. Haftada 3 gün 30 ya da 45 dakika doğru tekniklerle uygulanan masaj rahatlama sağlar ama masajın yanlış teknikler ile uygulanması ağır yaralanmalara sebep olabiliyor.


Alacağınız masaj hizmetini daha güvenli ve etkili hale getirebilmek adına profilinde ‘’Onaylı Masöz’’ ibaresi bulunan, masaj hizmeti sunan bireysel masözlerin, terapistlerin kimlik bilgileri sistemimizde kayıt edilmektedir. Bireysel masözler, müşteri memnuniyeti odaklı, hijyen koşulları çerçevesinde ve profesyonel olarak en iyi şekilde masaj deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadırlar. Türkiye’nin Masöz Rehberi olan Masoz.net sitesinde masaj hizmeti sunan, alanında uzman ve bireysel masaj terapistleri güvenli ve yüksek kalitede hizmet sunmaktadırlar. Onaylı masözlerin pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunların başında güvenilir olmaları gelir. Bütün bilgileri sistemimizde kayıt altında tutuluyor olması, evde alacağınız masaj hizmetini güvenilir kılmaktadır.


Doğru tekniklerin, uzman, terapistler ile uygulanması sonucunda;

  • Bölgesel oluşan ağrılarınızın hafiflemesi hatta ortadan kalkması,

  • Gündelik yaşantıda oluşan stres, yorgunluk gibi faktörlerin giderilmesi,

  • Bedenen ve ruhen gevşemenin, rahatlamanın sağlanması,

  • Tedaviye ek olarak uygulanması sonucunda, iyileşme sürecini hızlandırıp, kişiyi sağlığına kısa sürede kavuşturması vb. gibi faydaları bulunmaktadır.


Masaj hizmetini onaylı masöz sayesinde almanız alacağınız masajın güvenilir olmasında büyük katkıda bulunur. Evde masaj hizmeti olanağımızda, güvenilir bireysel masözlerin kaliteli masajın yanı sıra siz değerli müşterilerimize güven sağlaması sunduğumuz masaj hizmetinin en başında yer almaktadır.

Comments


bottom of page