top of page

Pendik Evde Masaj Hizmeti

Güncelleme tarihi: 24 Ağu 2021


Pendik-Evde-Masaj-Hizmeti

Pendik Evde Masaj


Ağrıyan bölgelerinize, yumuşak dokunuşlarla uygulanan masajlar, günün yorgunluğunu, stresini ve gerginliğini atmanız için yardımcı olacaktır. Sayılamayacak kadar birçok çeşidi, türü bulunan masajın birçok kullanım alanları ve faydaları da vardır. Masaj uygulamasının, kas, kemikler ve eklemler, yağ dokusu, sinir sistemi ve deri üzerinde çeşitli ve birçok etkisi bulunur. Pendik evde masaj hizmeti için, Masoz.net Türkiye’nin Masöz Rehberi aracılığı ile hizmet sunmaka olan bireysel masözler ile iletişime geçerek, konforlu evinizde de masaj seansı almanız mümkün.

Pendik evde masaj hizmeti sağlayan bireysel masözlerin uygulamış olduğu masaj çeşitlerinin vücuttaki etkilerini kısaca şöyle sıralayabiliriz;


Pendik-Evde-Masaj-Hizmeti

Masaj Uygulamasının Kemikler ve Eklemler Üzerindeki Etkisi

Eklem çevrelerine uygulanacak olan düzenli masaj, eklem sertliklerini engelleyerek, eklemlerin daha iyi ve düzenli çalışmasına etki ederken, eklem ağrıları problemini de ortadan kaldırır.


Masaj Uygulamasının Kaslar Üzerindeki Etkisi

Düzenli masaj yapıldığı ya da uygulandığı takdirde, kas dokularında artık olan ürünlerin birikmesi sonucunda oluşacak olan sertlikleri engeller ya da oluşmuş ise ilerlemesinin de önüne geçer.


Masaj Uygulamasının Deri Üzerindeki Etkisi

Masaj uygulandıktan sonra kan dolaşımı artar. Artan kan dolaşımı sayesinde yağ ve ter bezleri daha da fazla çalışır. Bu sayede derinin daha elastik, yumuşak ve enfeksiyonlara karşı daha da dirençli olmasına olanak sağlar.


Masaj Uygulamasının Yağ Dokusu Üzerindeki Etkisi

Herhangi bir diyet programı ile uygulanan düzenli masaj seansları, uygulanan bölgelerin ve çevresinin sıkılaşmasına, toparlanmasına, deri altı yağ dokularının erimesine de olanak sağlar. Aynı zamanda da artan dolaşıma bağlı olarak oluşan yağlı doku daha çok ısınır ve bu ısı sayesinde yağın erimesine ve kilo kaybına yardımcı olur.


Masaj Uygulamasının Sinir Sistemi Üzerindeki Etkisi

Masajın sinir sistemi üzerinde sakinleştirici, uyarıcı, zindelik verici, canlandırıcı ve ağrıyı azaltıcı etkisi olduğu bilinir. Masaj esnasında vücutta birçok noktalar uyarılır. Örneğin, mide salgı bezlerini uyaran sinir uyarıldığında, mide sindirim sıvısı salgılar ve sindirim böylelikle kolaylaşır ve rahatlar. Bu sayede ayrıca vücutta, bedende genel bir rahatlama gözlenir.


Pendik Evde Masaj Hizmeti


Pendik evde masaj sistemi, oldukça rahat ve konforlu bir seçenektir. Bireylerin kendilerini en huzurlu ve konforlu hissettiği yer, kendi evleridir. Pendik evde masaj hizmeti ile evinizde bu huzuru iki katına çıkarabilirsiniz. Gerekli bütün ekipmanlar bulunduğunuz ortama gelecek ve bireysel masözler tarafından kaliteli bir Pendik evde masaj hizmeti en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize sunulacaktır. Masaj uygulaması, her yaşa hitap eder ve kadınlara da erkeklere de, uzman bireysel masözler tarafından oldukça profesyonel bir hizmet sağlanır.

Comments


bottom of page