top of page

Saatte 200 TL Kazandıran Yüksek Gelirli Meslek

Güncelleme tarihi: 24 Ağu 2021Saatte 200 TL Kazandıran Yüksek Gelirli Meslek

Yüksek gelirli bir iş mi arıyorsunuz? Masözlük tam size göre olabilir. Çünkü bu meslekte saatte 200 TL kazanabilme imkanınız mevcuttur. Üstelik bu ücret işe yeni başlayanlar için geçerlidir. Kendinizi geliştirip bu alanda uzmanlaştıkça kazançlar saatlik 500 TL 'ye kadar çıkabilmekte. Yazımızı sonuna kadar dikkatlice okuduğunuzda başlangıç için gerekli tüm bilgileri edinebileceksiniz.


Masözlük sertifikanız varsa bu işin yarısını halletmişsiniz demektir. Eğer sertifikanız yoksa da, almak düşündüğünüz kadar zor değil.

MEB bağlantılı birçok özel eğitim mevcut. Bu işe yeni başlayacak olup sertifikası olmayan kişiler için özel indirimli eğitimlere sizleri yönlendiriyoruz. Geriye sadece masaj yapmak ve yüksek tutarlı kazançlara ulaşmak kalacaktır. Bunun için sitemize üye olarak ücretli yada ücretsiz ilan verebilirsiniz. Masözlük mesleğinin kendi içerisinde birçok avantajı bulunur. Bu avantajlardan birisi masöz iş ilanları şeklinde yapacağınız arama sonuçlarından da anlayabileceğiniz gibi çok sayıda hizmet veren ve Masaj Terapisti arayan işletme vardır. Yani bu meslekte iş bulabilmeniz diğer mesleklere kıyasla oldukça kolaydır.


Özellikle asgari ücret ile kıyaslandığında kazanacağınız tutar birkaç günde asgari ücreti rahatlıkla geçecektir. Günlük 4-6 saatlik çalışma sonucunda bu ücretleri kazanmak çok kolay. Bireysel olarak çalışmaya başlamak için sitemize üye olmanız ve ilan vermeniz yeterli olacaktır.

Bu işe başladığınızda ve geçen süre zarfında saatlik ücretinizi arttırabilmek için deneyiminiz önem kazanmaktadır. Bu işte deneyim ve tecrübe kazandıkça daha fazla ücretler kazanabilirsiniz. Bununla birlikte standart meslek gruplarındaki gibi sabah erken kalkma derdinde olmadan bireysel olarak rahatlıkla çalışabilirsiniz. Sitemizin basit yapısı sayesinde üye olmak ve ilan vermek çok kolaydır. Siz de masözlük mesleğini icra etmek istiyorsanız hemen sitemize üye olarak ilan verebilirsiniz.Masözler Ne Kadar Kazanıyor ?

200 TL’lik saat ücreti ile günde 4 – 5 saat çalışarak 800 – 1000 TL aralığında ücretler kazanabilirsiniz. Ayrıca masözlük mesleğinin yüksek maaş/kazanç avantajı sayesinde rahatlığa kavuşabilirsiniz. Günlük olarak 800 TL, hafta sonları dinlenip izin yaptığınızı düşünürsek ve alacağınız bahşişleri de hariç tutarsak aylık 16.000 – 20.000 TL aralığında ücretler kazanabilirsiniz.


Masözler Ne Kadar Maaş Alıyor ?

Masözler, Spa iş ilanları sonuçlarına bakarak ortalama yeni başlayan ve hiç tecrübesi olmayan birisi için 3000 TL düzeylerinde maaş ile işe başlayabilmektedir. Deneyim ve tecrübe arttıkça bu tutar da artış gösterecektir. Maaş, belli bir yere bağlı olarak çalışma sonucunda alınan ücrettir. Öte yandan bireysel olarak da çalışabilirsiniz. Genel olarak bayanların tercihi olan bu meslekte bireysel olarak 100 TL’ye varan saat ücreti ile iş yapılabilmektedir. Ayrıca masöz iş ilanları şeklinde arama yapıldığında çıkan sonucun çok olması da mesleği cazibeli hale getirmektedir. Bunun haricinde normal mesai sistemi mevcut olmadığı için erken kalkma derdi bulunmamaktadır.Masözlük Mesleğinin Faydaları ve Avantajları

· Masözlük, her ne kadar özel beceriler istese de bu beceriler kolaylıkla edinebilirsiniz. Bu nedenle bu mesleği özellikle bayanlar olmak üzere hemen herkes eğitimini aldıktan sonra rahatlıkla yapabilmektedir.

· Masözlük, diğer mesleklere göre daha yüksek maaş/kazanç getirisi sunmaktadır. Böylelikle özel sektörün yorucu işlerine karşılık alacağınız asgari ücreti kazanmaktansa masözlük yaparak günde 4 – 5 saat çalışma sonucunda güzel paralar kazanabilirsiniz.

· Masözlük, diğer mesleklere nazaran daha fazla iş imkanı sunar.

· Masözlük mesleğinde sabah erken kalkma derdi bulunmadığı gibi çalışma saatlerinize tamamen siz karar verebilirsiniz.

· Masözlük, yoruculuğu birçok meslek ile kıyaslandığında daha az olan bir meslek grubudur. Tabi işe alışana kadarki el kası yorgunluğunu saymıyoruz :)


Detaylı bilgi almak yada Sitemize üye olmak ve ilan vererek bireysel çalışmaya başlamak için Masöz İş İlanları Sayfamızı inceleyebilirsiniz.Comments


bottom of page