top of page

Sıcak Yağ Masajı İle Dinlenin


Sıcak-Yağ-Masajı-İle-Dinlenin

Mevsim değişikliklerinde yorgun düşen beden, vücut için en ideal bir çözüm olan sıcak yağ masajı, vücudun, bedenin gerekli olan enerji akımını sağlarken, dinamizm ve motivasyon kazanmasını da sağlamaktadır. Sağlıklı, zinde bir yaşam içim masaj terapileri vazgeçilmez unsular arasında yer alır. Özellikle de kış aylarında uygulatabileceğiniz sıcak yağ masajı kendinizi yenilemenizi sağlar. Kan dolaşımını hızlandıran ve vücudun, bedenin dengesini koruyan sıcak yağ masajı, şifalı bitki özlerinin karışımıyla elde edilen uçucu yağar ile uygulanır. Bütün vücuda, bedene uygulanan sıcak yağ masajı deriye nüfuz ettiği andan itibaren bile kişide gevşeme ve rahatlama sağlamakta. Badem yağı, susam yağı, Hindistan cevizi yağı ve aromatik olan yağların bütünü iyileştirici, arındırıcı etkileri ile şifa vermekte. Kana ve enerji meridyenlerine karışan bu bitkisel yağlar sayesinde bütün vücut sistemi uyarılır ve harekete geçer. Ritmik, düzenli hareketler ile bitkisel yağların karışımı zihinsel ve bedensel olarak rahatlama sağlamakta. Gergin olan kasların gevşemesi, uyku kalitesinin artması, cildin daha da güzelleşip, pürüzsüzleşmesi başlıca etkileri arasında yer almaktadır.


Sıcak Bitkisel Yağ Masajının Faydaları Nelerdir?


Tamamı organik yağlardan elde edilmiş olan karışımların, vücudunuzla, bedeninizle buluşması, sıcacık bir etki yaratırken, masaj keyfini ve deneyimini iki katına katlayabilirsiniz.

  • Dokulara derinlemesine nüfuz eden sıcak yağ masajı, romatizma, eklem ağrılar, artrit, lenf kanalları ve sinir sistemine olumlu etkiler, faydalar sağlar.

  • Vücutta, bedende birikmiş olan toksinleri atar ve cildin yenilenmesine olanak sağlar. Bu sayede daha parlak, canlı ve kadife gibi bir tene sahip olmayı amaçlar.

  • Aromatik uçucu yağlar harmanlanarak, karıştırılarak uygulanan sıcak yağ masaj terapisinde, dinlenebilir, yenilenebilir ve yüksek bir motivasyona da sahip olabilirsiniz.

  • Stresten, gerginlikten, zihinsel olan yorgunluktan arınmak, kurtulmak ve harika bir gün geçirmek adına sıcak yağ masajı, Bali masajı, Isveç masajı, derin doku masajı, Thai masajı, aromaterapi masajı ve diğer bütün masaj çeşitleri ile bireysel terapistler sizleri beklemektedir.

  • Daha zinde, sağlıklı ve dinamik bir bedene, vücuda sahip olmak adına, daha sağlıklı ve huzur dolu bir zihne ulaşmak için düzenli olarak sıcak yağ masajı terapisi alabilirsiniz.

  • Hastalıklara, rahatsızlıklara karşı metabolizma ve bağışıklığı güçlendiren sıcak yağ masaj terapisi, özel ve etkili bir masaj çeşididir.

  • Sıcak yağ masajı ile kendinizi ödüllendirerek hayat, yaşam kalitenizi de arttırabilirsiniz.


Sıcak yağ masajı terapisi için masoznette bulunan, bireysel olarak çalışıp, masaj seansı sunan terapistler ile iletişime geçebilir, randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz.1 Comment


Guest
Sep 27, 2021

her zamanki gibi mükemmel

Like
bottom of page