top of page

Zeytinburnu Masaj Hizmeti

Güncelleme tarihi: 24 Ağu 2021


Zeytinburnu-Masaj-Hizmeti

Zeytinburnu Masaj Hizmeti


Ağrıyan yerlerinize, yumuşak dokunuşlarla yapılan masajlar, günün yorgunluğunu atmanız için yardımcı olacaktır. Sayılamayacak kadar birçok çeşidi bulunan masajın birçok kullanım alanları vardır. Masajın, kas, kemikler ve eklemler, yağ dokusu, sinir sistemi ve deri üzerinde farklı ve birçok etkisi bulunur. Zeytinburnu masaj hizmeti için masözlerimizle iletişime geçerek, konforlu evinizde de masaj hizmeti almanız mümkün.


Zeytinburnu-Masaj-Hizmeti

Zeytinburnu masaj hizmeti sağlayan masözlerimizin uygulamış olduğu masaj çeşitlerinin vücuttaki etkilerini kısaca şöyle sıralayabiliriz;


Masajın Kemikler ve Eklemler Üzerindeki Etkisi


Eklem çevresine uygulanan düzenli masaj, eklem sertliklerini önleyerek eklemlerin daha iyi ve düzenli çalışmasına etki ederken, eklem ağrıları sorununu da ortadan kaldırır.


Masajın Kaslar Üzerindeki Etkisi

Düzenli masaj yapıldığı takdirde, kas dokularında artık olan ürünlerin birikmesi sonucunda oluşacak sertlikleri engeller ya da var ise ilerlemesinin önüne geçer.


Masajın Deri Üzerindeki Etkisi


Masaj yapıldıktan sonra kan dolaşımı artar. Artan kan dolaşımı sayesinde yağ ve ter bezleri daha fazla çalışır. Bu sayede derinin daha elastik, yumuşak ve enfeksiyonlara karşı dirençli olmasına olanak sağlar.


Masajın Yağ Dokusu Üzerindeki Etkisi

Herhangi bir diyet programı ile yapılan düzenli masaj seansları uygulanan bölgelerin sıkılaşmasına, toparlanmasına, deri altı yağ dokularının erimesine olanak sağlar. Aynı zamanda da artan dolaşıma bağlı olarak oluşan yağlı doku daha çok ısınır ve bu ısı sayesinde yağın erimesine yardımcı olur.


Masajın Sinir Sistemi Üzerindeki Etkisi


Masajın sinir sistemi üzerinde sakinleştirici, uyarıcı, zindelik verici ve ağrıyı azaltıcı etkisi olduğu bilinir. Masaj sırasında vücutta birçok noktalar uyarılır. Örneğin, mide salgı bezlerini uyaran sinir uyarıldığında, mide sindirim sıvısı salgılar ve sindirim böylelikle rahatlar. Bu sayede ayrıca vücutta da genel bir rahatlama gözlenir.


Zeytinburnu Evde Masaj Hizmeti

Zeytinburnu evde masaj sistemi, oldukça konforlu bir seçenektir. İnsanların kendilerini en huzurlu ve konforlu hissettiği yer, kendi evleridir. Zeytinburnu masaj hizmeti ile evinizde bu huzuru iki katına çıkarabilirsiniz. Gerekli bütün materyeller bulunduğunuz ortama gelecek ve masözlerimiz tarafından kaliteli ve uzman bir masaj hizmeti en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize sunulacaktır. Masaj uygulaması, her yaşa hitap eder ve kadınlara da erkeklere de, uzman masözlerimiz tarafından oldukça profesyonel bir hizmet sağlanır.

Comments


bottom of page